De bouw van ons nieuwe onderkomen is gestart. Dankzij bijdragen van grote en kleinere sponsoren zijn we begonnen met ons prachtige project. Een van de hoofdsponsoren is het Burgerweeshuis, dat ons in staat stelde onze droom te verwezenlijken. Deze Tielse stichting financiert vele projecten die met de jeugd te maken hebben. Op hun website www.burgerweeshuistiel.com is er meer over te lezen.

Op 16 april gaan we samen met enkele mensen van het Burgerweeshuis en een deel van onze eigen leden het officiƫle begin van de bouw markeren. We gaan iets onthullen, waardoor voor iedereen duidelijk is dat de bouw van start gaat.

Het fundament ligt er, nu de rest nog. Onder leiding van de heer G.J.van Ingen, bouwkundige, zal het gebouw de komende maanden verrijzen. Enkele vakmensen ondersteunen ons, maar er moet ook veel door ons zelf gebeuren. Kader, ouders, iedereen die maar wil kan een handje helpen. Enkelen hebben zich al aangemeld en daar zijn we heel erg blij mee.

16 april 11.00 uur: het startsein! Doe je mee?